O WINE EXPERT

WINE EXPERT je rodina

Celý náš tím spája nevýslovná emócia k vínu
a tento vzťah k vínu predstavuje náš životný štýl.

O NÁS

Naša firma vznikla v roku 2010, keď si David so sestrou Denisou otvorili vinotéku na podnet priateľov, známych a obyvateľov Záhorskej Bystrice. Davidovo pôsobenie vo vinárskej oblasti predurčovalo kvalitný výber vín, po ktorom naši zákazníci neostali chladní.

Dnes náš WINE EXPERT tím, na čele s Davidom a jeho manželkou Neringou Winter, tvoria profesionálni someliéri, pre ktorých je práca záľubou a vášňou zároveň. Svoje vedomosti neustále prehlbujú a sú držiteľmi mnohých osvedčení a certifikátov. Získané poznatky radi odovzdávajú spriazneným milovníkom vína na školeniach a taktiež na degustáciách, ktoré organizujeme na akciách/eventoch na mieru alebo v našej vínotéke WINE EXPERT.

Zabezpečujeme

– distribúciu vín zo Slovenska a zahraničia
– poradenstvo pri kúpe vína a jeho vhodnom doplnení ku gastronómii
– zostavenie vínnych kariet (audit vínnych kariet)
– someliérske služby, degustácie a školenia (preškolenia)
– akcie/eventy na mieru – víno a inventár na akcie/eventy + služby (someliér, výklad, poradenstvo) pre firemnú klientelu alebo eventové agentúry (ako dodávateľ)

DISTRIBÚCIA

Prirodzeným vývojom sme sa z maloobchodu posunuli k veľkoobchodu, pričom vína dovážame našim zákazníkom priamo od vinárov zo Slovenska aj zahraničia. Náš tím skúsených someliérov objavuje, degustuje a následne starostlivo vyberá vína ušľachtilých vinárstiev, aby sme vám mohli ponúknuť nielen kvalitný tovar, ale aj obohatiť vaše vedomosti, chute a emócie.

Nájdete u nás vína nielen z Francúzska a Talianska, ale aj z Nemecka, Rakúska, Argentíny či Nového Zélandu. Naopak naše slovenské vína vyvážame do Švajčiarska, Monaka, Nemecka (na výletné riečne lode), Belgicka, Francúzka dokonca aj do Taiwanu.

Spoznávanie a odovzdávanie výnimočných chutí a vôní vín je práve tým, čo obohacuje vinársky svet. Sme radi, že môžeme byť toho súčasťou.

KONTAKTUJTE NÁS

Najviac ľúbivé vínka

Circum Frankovka modrá rosé

6,47  5,50  s DPH

Víno Nichta, 2019

SLOVENSKO

Svieža vôňa jahôd a malín v kombinácii s jemnými kyselinkami a sladkou dochuťou. Víno s krásnou ružovou farbou...

 

Circum Muškát moravský

5,65  4,80  s DPH

Víno Nichta, 2018

SLOVENSKO

Výrazná muškátovo-kvetinová vôňa s jemne svetlou farbou. Chuť je harmonická a príjemne osviežujúca. Ocenenia: Zlatá medaila...

 

SWEET Chardonnay, bobuľový výber, 0,5 l

5,65  4,80  s DPH

Château Topoľčianky, 2018

SLOVENSKO

Odroda pochádza z Francúzska a od 80-tych rokov 20-teho storočia zažíva dravú expanziu. Jedna z najpopulárnejších odrôd...

 

Cabernet Sauvignon rosé

8,53  7,25  s DPH

Miroslav Dudo, 2018

SLOVENSKO

Rosé víno dnes lieta svetom, ružovie sa šípkovým kvetom. Na jazyku ladne vyhráva, dobre sa pri ňom rozpráva. V očiach sa ligocú...