DOPRAVA

Prehľad možností dopravy

Chcete si tovar vyzdvihnúť sami alebo ho chcete doviezť domov, či do firmy? Vyberte si variant, ktorý vám najviac vyhovuje.

Osobné odbery v našich priestoroch

 

Osobný odber v našej vínotéke Wine Expert v Bratislave časti Záhorská Bystrica. Pri osobnom odbere, samozrejme, neplatíte žiadne poštovné bez ohľadu na spôsob platby. Zaplatiť môžete vopred prevodom cez internet banking (tovar bude vydaný až po prijatí platby na náš účet), kartou online, v hotovosti alebo platobnou kartou vo vínotéke. Adresu a otváracie hodiny vínotéky si môžete pozrieť nižšie. Pozor, naša vínotéka je v pondelok zatvorená.

Osobný odber v našej vínotéke: 
Bratislavská 49/B
841 06
Bratislava
Slovakia

Otváracie hodiny:
Pondelok: zatvorené
Utorok – piatok: 13:00 – 21:00 hod.
Sobota: 11:00 – 21:00 hod.
Nedeľa: zatvorené

Osobný odber v našom sklade v Stupave je možný iba pri objednávke nad 30 kg tovaru (cca 25 fliaš vína) a po odkomunikovanej dohode s nami. Otváracia doba skladu je každý pracovný deň od 8:00 do 15:30 hod.

Doručenie tovaru kuriérom pre SR

 

Výberom tohto spôsobu dopravy nám dávate dôveru, aby sme pre vás vybrali najvýhodnejší spôsob doručenia tovaru na Vašu adresu.

Cena:
Dopravné za doručenie tovaru kuriérom – 3,90 €
Pri objednávke nad 59 € je dovoz zdarma!

* V prípade objednávky na dobierku nie je, bohužiaľ, možné platiť u dopravcu kartou, platba je možná iba v hotovosti.

Oblasť doručenia: celá SR
Dni doručenia: pondelok – piatok
Doba doručenia: zvyčajne do 48 hodín po potvrdení o odoslaní vašej objednávky
(platí v prípade objednania do 16:00 hod. predchádzajúceho dňa* a ak sú všetky položky z vašej objednávky skladom)
Časové rozmedzie doručenia: 8:00 – 18:00 hod.

Po potvrdení odoslaní objednávky budete informovaní o odoslaní tovaru. Odovzdáme kuriérskej spoločnosti vaše kontaktné údaje a termín doručenia si s vami už upresní v deň doručenia.

* objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané na prepravu najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň

Objednávka bude doručená jedným nami využívaných prepravcov.

Tovar je pri preprave bezpečne zabalený a prelepený páskou s logom Wine Expert. Pri preberaní tovaru vždy skontrolujte nepoškodenosť obalu i samotného tovaru. V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a ak to uznáte za vhodné, tovar nepreberajte.