plody našej práce

Komu sa nelení, tomu sa vínuje

Ukážka toho, čo milujeme a dobre robíme pre niekoho iného. A splníme to aj vám.
Prajeme vám príjemne sledovanie našich zážitkov z vínnych ciest či eventov, ktoré sme zastrešili
a lifestylového magazínu Majstri vín, ktorý je venovaný prekrásnemu a ušľachtilému umeniu – vínu.

 Majstri vín 

Každý deň sa stretávame s jedinečnými príbehmi slovenských vín a vinárov, v ktorých nachádzame lásku a priateľstvo. S radosťou a vášňou sa venujeme rozvoju a prezentácii týchto vín a vinárstiev nielen doma, ale aj v zahraničí. Naše skúsenosti a zážitky, ktoré sme doposiaľ nazbierali, napĺňajú naše srdcia a radi by sme sa s vami o ne podelili.

Výroba kvalitného vína je umenie, tak ako znalci dobrého vína sú umelcami, ktorí víno nielen vychutnávajú, ale aj o ňom vyberane hovoria a vnímajú jeho čaro. Medzi nich patrí aj náš generálny riaditeľ WINE EXPERT a someliér roka 2014 David Winter, ktorý vás bude prevádzať magazínom Majstri vín. David do magazínu vnáša množstvo zaujímavých postrehov, pričom sa budete môcť tešiť aj na zaujímavých hostí.

Víno je výnimočný nápoj, ktorý má za sebou dlhú históriu a s ktorým sa spája vášeň k životu. V magazíne Majstri vín sa bližšie zoznámite s týmto ušľachtilým životným štýlom a prinesieme vám zaujímavé informácie a trendy zo sveta vína. Dozviete sa ako víno podávať, degustovať, o konkrétnych vínach, gastronómii, someliéroch a v neposlednom rade o ich majiteľoch a výrobcoch. Spoznáte príbehy vín a vinárstiev, ktoré vám otvoria nové rozmery a nazeranie na víno. Príbehy plné driny, ale aj nadšenia a lásky, ktoré do svojej práce všetci vkladajú.

KONTAKTUJTE NÁS

Najviac ľúbivé vínka

WineExpertletter

Prihláste sa do nášho newslettera a buďte v obraze!

WineExpertkontakt

+421 917 779 888
obchod@wineexpert.sk
Bratislavská 49/B, 841 06, Bratislava

Facebook - WineexpertInstagram - WineexpertYoutube - Wineexpert

WineExpert.sk

Predmetom obsahu nasledujúcich stránok sú alkoholické nápoje. Prezeranie obsahu na týchto stránkach vyžaduje plnoletosť. Prosím, potvrďte svoj vek.