O víne pri víne

Príbehy, zaujímavosti, emócie.. 

Všetko, čo nás tvorí, všetko, čím sme.

vinarstvo Frtus winery degustacia

Keď je krv a chémia vo víne

Za vínom | 18. február 2019

Vína bratov Frtúsovcov známe ako Frtus Winery sa ocitli veľmi rýchlo medzi uznávanými vínami. To, čím sa odlišujú od ostatných vinárstiev, spočíva v ich samotnom jadre, v chémii, ktorú nájdeme iba medzi bratmi.

Tajné esencie vinárstva Nichta

Za vínom | 11. januára 2019

Celá rodina Nichtovcov naďalej zveľaďuje ich už storočnú vinársku tradíciu. Počúvať ich, ako prezentujú svoje vinárstvo, v nás budí veľké nadšenie a rešpekt, avšak za všetko hovoria ich činy. Vychutnávať si ich vína prináša veľký pôžitok.

Wine-Expert-Festival-Park-Inn-Bratislava

Úspešný 1. ročník Wine Expert Festivalu je za nami

Event | 20. november 2018

Wine Expert Festival ponúkol po prvýkrát to najlepšie zo slovenskej i zahraničnej vinárskej produkcie a produkcie destilátov. Hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava nám otvoril svoje priestory vo štvrtok 15. novembra 2018. 🙂

Mrva-a-Stanko-22

Malý veľký deň s Mrva & Stanko a Chowaniec & Krajčírovič

Za vínom | 18. júna 2018

Sprvu sa zdalo, že nás čaká pondelok ako zvyčajne. Najprv vybaviť neodkladné povinnosti, pokračovať veľkou poradou a začať veľký kolotoč príjemných starostí, ktoré opäť na chvíľu utíchnu víkendom. Ale všetko bolo inak.

WineExpert.sk

Predmetom obsahu nasledujúcich stránok sú alkoholické nápoje. Prezeranie obsahu na týchto stránkach vyžaduje plnoletosť. Prosím, potvrďte svoj vek.