AKCIA

Šialený apríl

prináša zľavu 15 % na všetky slovenské
vína a destiláty a na všetky
zahraničné vína a alkohol zľavu 20 %

AKCIA

Šialený apríl

prináša zľavu 15 % na všetky slovenské
vína a destiláty a na všetky
zahraničné vína a alkohol zľavu 20 %

AKCIA Šialený apríl

 

Šialený apríl prináša nielen rozkvet, farby a bláznivé vône, ale aj zľavu na VŠETOK tovar na našom eShope. Využite jarnú akciu a vychutnajte si svieže vínko našich poctivých vinárov na slnečnej terase a v chladný večer sa zahrejte prémiovým destilátom. Milujeme apríl a jeho rôznorodosť, ako všetky chute a arómy, ktoré neustále objavujeme v čarovných mokoch. Na zdravie, priatelia!

Akcia platí na našom eShope celý mesiac do 30.4.2019.

Všetky vína a alkohol teraz so zľavou

-20 % na svetové vína

Naša ponuka zahraničných vín je naozaj pestrá a môžete si vybrať z kvalitných vín, ktoré sú oceňované na prestížnych súťažiach. Ulahodia vám plné červené vína z Francúzska a Talianska, ale aj svieže Rieslingy z Nemecka či Rakúska, nehovoriac o vínach s temperamentom z Argentíny či Novozélandské poklady.

jarná akcia na slovenské víno

-15 % na slovenské vína

Široký výber našich najoceňovanejších vinárov len pre vás. A to že ich vína sú poctivé a výnimočné, ktoré dotvoria každý váš zážitok z pôžitku do par excellence, dokazujú ich hodnotenia v svetovom merítku nielen bielych a červených odrôd s tradíciou, ale i slovenských novošľachtencov.

jarná akcia na zahraničné víno

-15 % na slovenský alkohol

Unikátne slovenské ovocné destiláty sú skvostom našej gastronómie. V súčasnosti patria medzi kultové nápoje a my sa tešíme ich chutiam a obľube. Slovenskí výrobcovia alkoholu vytvárajú autentické destiláty nezameniteľnej chuti, na ktoré by mal byť náš národ právom hrdý.

jarná akcia na slovenský alkohol

-20 % na svetový alkohol

Rum, koňak, grappa, armaňak, gin, tequila, vodka či whisky, každý iný, no všetky oplývajú nezameniteľným odtieňom na jazyku. Nápoje rozžarujúce srdce z každého kúta sveta prinášajú nové chuťové objavovania a radosť z degustovania. Nápoje, ktoré roky zrejú, aby nakoniec dovŕšili svoj zrod v dokonalej symbióze.

jarná akcia na zahraničný alkohol

Nepremeškajte, akcia platí do konca mesiaca!

WineExpert.sk

Predmetom obsahu nasledujúcich stránok sú alkoholické nápoje. Prezeranie obsahu na týchto stránkach vyžaduje plnoletosť. Prosím, potvrďte svoj vek.