CSM - Cabernet Sauvignon, Merlot, Mavín, 2012

Hodnotenie (0x):
Exkluzívna limitovaná edícia 1500 fliaš
CUVÉE  CSM 2012 Selection - je kupáž vín Cabernet Sauvignon BV 2012 a Merlot BV 2012 o 50% podieloch, ktoré prinieslo vyváženosť chutí a aróm. Ide o hladké, elegantné, ovocné, harmonické víno, ktoré má predpoklad zotrvať zopár rokov v slušnej kondícii. Merlot vyzdvihuje aromatický profil vína, podporuje ovocnosť a šťavnatosť vína.
Cabernet Sauvignon vnáša do kupáže vážnosť, štruktúru a potenciál. Vína sa skupážovali po 10 mesiacoch.  Vína v sudoch:  Merlot 2012 Svodín - najskôr 20 mesiacov vo veľkolitrážnych nových francúzskych nevypaľovaných sudoch, následne 6 mesiacov vo viacnásobne použitých amerických barikoch. Cabernet Sauvignon 2012 Jasová - 18 mesiacov v nových barikových sudoch z francúzskeho dubu.
Víno má sýtejšie tóny rubínovej farby z tehlovým odleskom. Aróma vína je intenzívna, priestranná, sľubujúca potenciál. Môžeme v nej spozorovať černice, čučoriedky, čerstvo upečený čokoládový perník, kokos, praženú kávu a jemný náznak slivkového lekváru. Chuť vína kopíruje aromatické vnemy, pričom je dlhá a perzistentná.
Cukornatosť: 
suché
Typ: 
akostné značkové víno
Farba: 
červené
Objem: 
0,75 l
Ročník: 
2012
Uzáver: 
korok
Cena za fľašu:
29,65 €

Najnovšie hodnotenia:

Tento produkt ešte nie je ohodnotený. Ohodnoďte ho a buďte prvý.